FEIF

Udtagelsesstævne i Hekla WRL - 19-21 maj 2017

back

F1 Femgang - Udtagelsesrunde
Beslagsmed Jesper Krogsgaard

 

Resultatliste

PLAC.#RYTTER / HESTTOT
01: 053 Jón Stenild [S] - Eilífur fra Teglborg7,13
  UDTA 7,1 - 7,6 - 6,9 - 7,4 - 6,7 
02: 107 Rasmus Møller Jensen [S] - farsaell frs hrafnsholt6,73
  UDTA 6,6 - 6,9 - 6,6 - 6,7 - 6,9 
03: 106 Rasmus Møller Jensen [S] - garpur fra kjarri6,67
  UDTA 6,9 - 6,6 - 6,5 - 7,1 - 6,4 
04: 066 Kristian Tofte Ambo [S] - Viktor fra Kirstineholm6,53
  UDTA 6,9 - 6,7 - 6,0 - 6,9 - 4,8 
05: 125 Sys Pilegaard [S] - Muni vom Hrafnsholt6,47
  UDTA 7,1 - 6,4 - 6,0 - 6,6 - 6,4 
    
06: 011 Anne Sofie Nielsen [S] - Salka fra Lækjarbotnum6,37
  UDTA 6,5 - 6,1 - 6,2 - 6,6 - 6,4 
07: 055 Julie Christiansen [S] - Sproti Frá Runnum6,33
  UDTA 6,6 - 6,4 - 6,2 - 6,2 - 6,4 
08: 092 Mette Bovbjerg Sørensen [S] - Nøkkvi fra Glyngøre6,17
  UDTA 6,6 - 6,0 - 4,8 - 7,3 - 5,9 
09: 134 Trine Risvang [S] - Hlýri fra Elvahøj6,10
  UDTA 5,8 - 6,0 - 6,1 - 6,4 - 6,2 
10: 010 Anders Stokbro [S] - Ljosi fra Bispegaarden5,93
  UDTA 6,1 - 6,2 - 5,5 - 6,2 - 5,4 
10: 064 Kristian Jørgensen [S] - sambo fra skarði5,93
  UDTA 6,3 - 6,0 - 5,6 - 6,0 - 5,8 
    
12: 062 Katrine Skrubbeltrang [S] - Isak f. Rendborg5,90
  UDTA 6,3 - 5,8 - 5,4 - 6,4 - 5,6 
13: 012 Anne Sofie Nielsen [S] - Ormur fra Nord5,87
  UDTA 5,9 - 6,3 - 5,2 - 6,1 - 5,6 
14: 024 Christina Johansen [S] - Òfeig fra Ulfstödum5,83
  UDTA 6,2 - 6,4 - 5,6 - 5,7 - 5,3 
15: 129 Tania Højvang Jensen [S] - Oddsteinn frá Halakoti5,77
  UDTA 6,2 - 5,9 - 5,5 - 5,9 - 5,4 
    
16: 006 Amalie Møller-San Pedro [S] - Kapall fra Kommu5,63
  UDTA 6,4 - 6,1 - 4,6 - 5,9 - 4,9 
17: 039 Emma Hannover [S] - Styrmir frá Skagaströnd5,57
  UDTA 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,8 - 5,4 
18: 041 Frederikke Stougård [S] - Atli fra Nr. Tolstrup5,47
  UDTA 5,6 - 6,1 - 5,0 - 5,2 - 5,6 
19: 085 Marie-Louise Skjønnemand [S] - Frostrós frá Sauðárkróki5,30
  UDTA 5,0 - 5,8 - 5,1 - 5,8 - 4,9 
20: 068 Kristina Larsen [S] - Gasella fra Skovgaarden4,80
  UDTA 5,5 - 5,4 - 4,3 - 4,7 - 4,2 
    
21: 005 Amalie Møller-San Pedro [S] - Viktor fra Bækkegården4,23
  UDTA 3,5 - 4,2 - 4,3 - 4,2 - 5,5 
22: 116 Sofie Panduro [S] - Laufi frá Skáney4,20
  UDTA 4,0 - 4,5 - 3,9 - 4,1 - 5,4 
    
--- 078 Lone Hansen [S] - Teitur fra DigetELIMINATED
  UDTA 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 043 Hans-Christian Løwe [S] - Eldjárn fra VivildgårdWithdrawn
--- 044 Hans-Christian Løwe [S] - Vigdis fra VivildgårdWithdrawn
--- 057 Julie Christiansen [S] - Fylkir frá Þjóðólfshaga 1Withdrawn
--- 104 Pernille Mølgaard Nielsen [S] - Saga fra LangtvedWithdrawn
--- 119 Steffi Svendsen [S] - Grádur vom WiesenhofWithdrawn
--- 130 Tania Højvang Jensen [S] - Blossi frá Efri-gegnishólumWithdrawn