FEIF

Hekla: Nordjysk Mesterskab i Gæðingakeppni 2017 - 22-23 apr 2017

back

GDT Gæðingakeppni Teenage Class - Udtagelsesrunde
www.digogdyr.dk

 

Resultatliste

PLAC.#RYTTER / HESTTOT
01: 005 Anne Kathrine Carlsen - Depill fra Vivildgård8,490
  UDTA 8,32 - 8,55 - 8,60 
02: 062 Liva Kjær Madsen - Dúx Frá Útnyrðingsstöðum8,417
  UDTA 8,32 - 8,45 - 8,48 
03: 088 Nicoline Lie Thisted - Kvasir fra Pegasus8,387
  UDTA 8,33 - 8,35 - 8,48 
04: 067 Mai Christensen - Gullfeti fra Gjermose8,310
  UDTA 8,53 - 8,23 - 8,17 
05: 079 Matilde Rokkedal - Sprengja fra Vestr-Leiragörðum8,227
  UDTA 8,30 - 8,20 - 8,18 
    
06: 066 Luna Christensen - Katla fra Skagway8,217
  UDTA 8,15 - 8,23 - 8,27 
07: 089 oline Damgaard - Andi fra Skyggefaxe8,193
  UDTA 8,23 - 8,20 - 8,15 
08: 068 Maja Kallmayer - Sóley fra Østergård8,157
  UDTA 8,18 - 8,12 - 8,17 
09: 107 Sofie Ladefoged - Adam fra Staagerup8,140
  UDTA 8,23 - 8,22 - 7,97 
10: 015 Camilla Kragh-Hansen - Víkingur fra Ørskov Vestergård8,127
  UDTA 8,03 - 8,17 - 8,18 
    
11: 102 Sigrid Ginnerup Jørgensen - Frami fra Flødal8,120
  UDTA 8,13 - 8,10 - 8,13 
12: 002 Amalie Juul Hansen - Vængur fra Brúnum8,110
  UDTA 8,13 - 8,22 - 7,98 
13: 104 Silke Wittus Johnsen - Vespa fra Kringlan8,083
  UDTA 8,18 - 8,20 - 7,87 
14: 076 Marie Braae Clausen - Tvistur fra Hveragerdi8,067
  UDTA 7,95 - 8,05 - 8,20 
15: 018 Caroline Djernis - Bjørgvin fra Langtved8,063
  UDTA 7,97 - 8,07 - 8,15 
    
16: 056 Laura Helledie - Idunn fra Jespergaarde7,983
  UDTA 7,92 - 8,00 - 8,03 
17: 031 Emma Kring - Bastian fra Blesastödum 1A7,970
  UDTA 7,95 - 7,98 - 7,98 
18: 075 Marie Bruun Nielsen - Hrimnir frá Sveinstödum7,957
  UDTA 8,00 - 8,00 - 7,87 
19: 101 Signe Ladefoged - Embla fra Krogsdal7,947
  UDTA 7,85 - 8,02 - 7,97 
20: 109 Thea Amby - Vaka fra Nr. Tolstrup7,837
  UDTA 7,75 - 8,08 - 7,68 
    
21: 103 Silje Bundgaard Pedersen - Tyra fra Engimyri7,833
  UDTA 7,87 - 7,78 - 7,85 
22: 029 Emilie Overgaard Ringøen - Frekja fra stald buskov7,827
  UDTA 7,85 - 7,88 - 7,75 
23: 073 Marie Bernhardt Bødker - Hellingur Frá Blesestöðum 1A7,790
  UDTA 8,02 - 7,62 - 7,73 
24: 046 Josefine Katrine Lynderup Krogsgaard - Blidur fra Birkemosegård 7,777
  UDTA 7,85 - 7,80 - 7,68 
25: 077 Marie-Louise Hagsten - Milla Fra Nr. Tolstrup7,770
  UDTA 7,82 - 7,72 - 7,77 
    
26: 082 Mette T. Pedersen - Atli fra Enighed7,677
  UDTA 7,87 - 7,48 - 7,68 
    
--- 069 Maja Nørgaard - Sòldan fra soléyaELIMINATED
  UDTA 0,00 - 0,00 - 0,00